Yedifark | Tanıtım - Organizasyon
HİZMETLERİMİZ
Reklamın iyisi, "amacına ulaşanı"dır.
SİZLER İÇİN


GRAFİK TASARIM
Firmanızın kurumsal kimliği her şeyden önemlidir. Kurumsal kimliğinizin güvenilirliği, onu oluşturan veya destekleyen yaratıcı bileşenlerden oluşur. Firmanızın iş ve pazar hedeflerine göre, iletişimin en önemli öğelerinden biri olan grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.
WEB TASARIM ve YAZILIM
Günümüzde, firma tanıtımı için web teknolojilerinden maksimum oranda faydalanmak olmazsa olmazdır. Alt yapısı ve tasarımıyla göz dolduran bir internet sitesi firmanızın sesini daha geniş çevrelere duyuracaktır. Sunduğumuz geliştirme ve tasarım hizmetleriyle, maksimum kazanca merhaba deyin!
KURUMSAL EĞİTİM
Kurumsal eğitim ya da şirket içi eğitimler olarak adlandırdığımız bu eğitim programlarıyla kurumunuz ve çalışanlarınız arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz. Firmanızın faaliyet gösterdiği alan, güncel sektörel gelişmeler, şirket içi iletişim yöntemleri gibi birçok alanda eğitim programları düzenliyoruz.
TANITIM FİLMİ ve PRODÜKSİYON
Firmanızın adını ve markanızı hedef kitlenizin akıllarına kazımak, kurumsal kimliğinizi ticari ve sosyal açıdan en üst seviyeye taşımak amacıyla sizlere özel reklam ve tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Müşteri kitlenizin isteklerini birincil olarak analiz ederek firmanızı en iyi şekilde yansıtacak kurumsal reklam ve tanıtım filmleri çekiyoruz.
ETKİNLİK YÖNETİMİ
Markanız ilk kez görücüye çıkacak ve ilk marka lansmanınızın emin ellerde planlanmasını istiyorsunuz. Etkinlik yönetimi adı altında sunduğumuz lansman hizmetleri ile firma ve markanızın lansmanı her adımda bizim güvencemizde. Bunun yanı sıra, firma içi ve firmalar arası toplantılar için motivasyon etkinlikleri düzenliyoruz.PROMOSYON ÜRÜNLER
Kurumsal mesajınızın ve markanızın tüketiciye ulaşmasında en etkili yollardan birisi de promosyon ürünleridir. Piyasada kendine yer edinmek isteyen bütün firmalar, tüketiciye yönelik promosyonlara başvurur ve başarılı da olurlar. Promosyonun amacı ürünün yapılan pazarlama organizasyonunda aracı kurumların kabullenmesinin ve mevcut desteklerinin alınmasıdır.
ORGANİZASYON
Kurumsal nitelikli birçok organizasyon, toplantı, motivasyon etkinlikleri ve buna benzer birçok konunun planlamasını ve yürütmesini sorunsuzca yapıyoruz. Sizin çözüm ortağınız olarak, en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Uluslar arası organizasyonlar ve fuarlar düzenliyoruz.

MATBAA VE BASKI HİZMETLERİ
Tasarladığımız kurumsal kimliklerinizi, tasarımlarınızı ve farklılığını yansıtabileceği şekilde en iyi kalitede baskı hizmetlerini gerçekleştirerek, baskı hizmetlerinde müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz.