Yedifark | Tanıtım - Organizasyon
BİZ KİMİZ
Profesyonelliği Deneyimleyin!

BİZ KİMİZ?

Harika çözümler için harika fikirler!

Çağımızın iletişim koşullarına uygun şekilde, iletişim stratejileri geliştirme, grafik tasarım, organizasyon tasarımı ve uygulama, prodüksiyon hizmetleri gibi alanlarda marka ve kurumlar için kreatif çözümler üretiyoruz.

Size uygun pazarlama ve iletişim stratejileri geliştirerek hedeflerinize pratik şekilde ulaşmanızı ve markanızı büyütmeyi amaçlıyoruz. Vaktimiz en kıymetli sermayemizdir sözünü motto edinmiş bir ekip olarak hızlı ve etkili çözümlerle sizlere hizmet sunabilmek için tüm gayretimizi ortaya koymaktayız.“Bir şeyleri başarmanın sırrı, harekete geçmektir.”
Dante Alighieri
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur!

Klasik reklam anlayışının dışında, farklılık bilincini firmanın ismine dahi yansıtmış olan yedifark reklam ajansı, kuruluş sürecinde de bu yaratıcılığı kullanmış ve bir hayalin eseri olarak meydana gelmiştir. Ünlü astro-fizikçi teorist Albert Einstein’ın da “Mantık sizi A’dan B’ye götürür. Hayal gücü ise her yere…” sözü ile belirttiği üzere hayal gücünün reklam dizaynı ve hedef kitle tepkisi ile doğrudan alakası olduğu unutulmamalıdır. En yaratımcı fikirlerin günümüzde en çok ilgiyi aldığı, dolayısı ile başarıya ulaştığı reklam sektörünün, yaptığı çalışmalar, çözüm ortakları ve edindiği çok sayıda referans ile öncülüğünü yapan yedifark reklam ajansı, ürün ya da hizmetleriniz için en doğru çözümü düşünmek, tasarlamak, sunmak ve uygulamaktan gurur duyar.